ბოლნისის, გარდაბნის, დმანისის, თეთრიწყაროს, მარნეულის, რუსთავის და წალკის მუნიციპალიტეტების მერიების წარმომადგენლებთან შეხვედრები გაიმართა
23 ივნისს, ორგანიზაციის "კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისათვის" გუნდი ბოლნისის, გარდაბნის, დმანისის, თეთრიწყაროს, მარნეულის, რუსთავის და წალკის მუნიციპალიტეტების მერიების წარმომადგენლებს შეხვდა და გაეროს შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა უფლებების კონვენციის თემაზე შეხვედრა ჩაატარა.
საუბრის ერთ-ერთი მთავარი თემა მუნიციპალიტეტებში შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა საკითხებზე პასუხისმგებელი პირის განსაზღვრა იყო.

Meetings were held with representatives of the municipalities of Bolnisi, Gardabani, Dmanisi, Tetritskaro, Marneuli, Rustavi, and Tsalka
On June 23, the team of the "Coalition for Independent Living" met representatives of the town halls of Bolnisi, Gardabani, Dmanisi, Tetritskaro, Marneuli, Rustavi, and Tsalka municipalities and held a meeting on the topic of the United Nations Convention on the Rights of Persons with Disabilities.
The training was led by Ketevan Khomeriki, a specialist in the law of the rights of persons with disabilities, and Giorgi Dzneladze, the chairperson of the "Coalition for Independent Living".