შეხვედრა კახეთის მუნიციპალიტეტების წარმომადგენლებთან
19 ნოემბერს, თელავში ორგანიზაციებმა "ცვლილებები თანაბარი უფლებებისათვის" და "კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისათვის" კახეთის შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა უფლებების ადვოკატირების ჯგუფთან ერთად, კახეთის მუნიციპალიტეტების წარმომადგენლებთან  შეხვედრა ჩაატარა. სემინარს თელავის ახლადარჩეული მერი, ლევან ანდრიაშვილიც დაესწრო.
სემინარები შეზღუდული შესაძლებლობის თემას, რეგიონში არსებულ სერვისებსა და შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირების მშობლებთან ჩატარებული სემინარის დროს დასახელებული პრობლემების განხილვას დაეთმო.
შეხვედრები ევროკავშირის პროექტის, „სამოქალაქო საზოგადოება შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა უფლებებისთვის“, ფარგლებში გაიმართა.

Meeting with representatives of Kakheti municipalities
On November 19 in Telavi, the organizations Changes for Equal Rights and Coalition for Independent Living together with the Kakheti Disability Rights Advocacy Team held a meeting with representatives of Kakheti municipalities. The newly elected mayor of Telavi, Levan Andriashvili, also attended the seminar.
The seminars focused on the topic of disability, services in the region and the problems identified during the seminar with parents of persons with disabilities.
The meetings were held within the framework of the EU project Civil Society for the Rights of Persons with Disabilities.